DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam
Google News

Kiralık Gulet

Son Güncelleme :

03 Ağustos 2023 - 12:52

Kiralık Gulet

Kiralık Gulet – My Reina Gulet ile Göcek 12 Adalar Keşfi

My Reina gulet, Göcek Limanı’ndan kalkarak Göcek’in muhteşem 12 adalar koylarında hizmet vermektedir. 2021 yılında tamamlanan bu standart plus sınıfındaki gulet, 1 adet master ve 1 adet çift kişilik yataklı kabinlere sahiptir. Her kabinde özel banyo ve tuvalet bulunmaktadır. Boyutları 14 metre uzunluğunda ve 5 metre uzunluğundadır.

Göcek Limanı’ndan hareket eden ve Göcek koylarında seyir halinde olan teknemiz, 2 personel eşliğinde hizmet vermektedir. Teknemize giriş saati 14:00 olup, çıkış saatlerinde son gece çıkışının sabahı 09:30’dur.

Yiyecek ve içecek alışverişini dilerseniz, deneyin ya da tekne aşçımızla danışarak istediğiniz ürünleri belirleyebilirsiniz. Tekne ekibi adınıza alışverişi temin edeceksiniz.

Ada Yat Yelken güvencesiyle çıkacağınız Mavi Yolculuk rotaları, kendi içinde mükemmel güzelliklerle doludur. Gulet, yelkenli ve motor yat gibi farklı sınıflardaki teknelerimizle gideceğimiz mavi yolculukta, kişi sayınızı, uzunluklarınızı ve bütçenizi belirlemeniz yeterlidir. Haftalık veya günlük tekne kiralayarak, size en uygun seçenekleri ileteceğiz.

Maviliklerde biriktireceğiniz anılar güzel bir tatil geçireceğiz. Sizin için doğru ve güvenilir bir tekne tatili sunmak için burada olmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Boats Group