DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam
Google News

Monterey Boats

Son Güncelleme :

14 Şubat 2024 - 23:32

Monterey Boats

 

Monterey Boats: Denizcilikte 30 Yıllık İnovasyon

Monterey Boats, son otuz yılda bilinçli deniz tüketicileri için üstün tekneler tasarlayıp inşa etme konusunda gerçek bir öncü olmuştur. Bağımsız olarak sahip olunan ve aile tarafından işletilen bir şirket olan Monterey, pazar koşullarına hızlı tepki verme yeteneği, verimli karar alma süreçleri ve müşteri ilişkilerine odaklanmış bir yaklaşımı teşvik etmesiyle tanınır. Monterey’i tercih ettiğinizde sadece yeni bir müşteri olmazsınız, aynı zamanda Monterey ailesinin bir parçası olursunuz.

Monterey Farkı: İnsanlarımız
Monterey’e adım attığınızda, geleceğe bir adım atmış olursunuz. Ödüllü tasarımlarımız, lüks performans teknelerinin standartlarını belirlerken, her modelimizin şirketimizin mükemmeliyetine ve müşterilerimize olan bağlılığına işaret eder. Ürünlerimiz, su bazlı eğlence yaşam tarzınızın yaşayan, nefes alan uzantılarıdır.

Tesislerimiz: Son Düzey Tasarım ve İmalat
Monterey Boats’ın dünya merkezi, Florida’nın Williston bölgesinde bulunmaktadır. İki ana üretim tesisi, spor tekneleri ve kruvazörler için ayrılmış olup, toplamda 500.000 metrekarelik bir üretim alanına sahiptir. Bu tesisler, 500’den fazla tam zamanlı tekne üreticisiyle, Levy County’deki en büyük özel işverenlerden biridir.

Monterey Boats, denizcilik endüstrisinde kalite, inovasyon ve müşteri memnuniyeti konusunda kendini kanıtlamıştır. Her zaman mükemmelliği hedefleyen ve denizde yaşam tarzınıza değer katan bir marka olarak varlığını sürdürmektedir.

Boats Group