DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam
Google News

Okean Yachts

Son Güncelleme :

15 Şubat 2024 - 15:59

Okean Yachts

 

Okean Yachts : Sonsuz Olasılıklarla Yolculuk

Okean, insanın sonsuz olasılıklarını en üst düzeye çıkarma vizyonuyla hareket ederek benzersiz yatlar üretmektedir. Verimlilik, büyü ve çevresel sorumluluk, Okean’ın tasarımlarında ön planda tuttuğu değerlerdir.

İngiltere’den Gezegeni Keşfetme

Okean, çok yönlülüğü ve teknoloji özgünlüğünü denize taşıyarak çevre ile teknolojinin uyum içinde var olmasını sağlar. Okean yatları, tamamen açılan yan güvertelerle oluşturulan 360° görünüm ile doğayı içeri davet eder, deniz severler için birinci sınıf bir yaşam alanı sunar.

Her Zaman Önde

Okean, son teknoloji hammaddeleri olan Kevlar ve karbon fiber gibi malzemeleri kullanarak gemilerini hafif, dayanıklı ve ekonomik hale getirir. Dikeyleştirilmiş üretim süreci ve infüzyon işlemi gibi farklılıklar, güvenlik, konfor ve mükemmel navigasyon sağlar.

Ciddi Alınan Tasarım

İtalyan Yat Tasarımcısı Paolo Ferragni, 15 yılı aşkın deneyimiyle büyük yabancı tersanelerde çalışmış ve birçok ödül kazanmıştır. Tutku ve profesyonellikle, konseptten tasarıma, geliştirme ve inşaata kadar Okean’ın tasarımlarında önemli bir rol oynamaktadır.

Boats Group