DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam
Google News

Satilik Süper Yat Germania Nova

Son Güncelleme :

04 Ocak 2023 - 12:50

Satilik Süper Yat Germania Nova

59,80 metrelik yelkenli yat Germania Nova, ilk olarak 1908’de Krupp Germania Werft Kiel’de inşa edilen ve 2011’de inşa edilen ve 2019’da yenilenen Germania Nova, ünlü Max Oertz’in yenilikçi tasarımları kullanılarak inşa edilen yarış yelkenlisi Germania’nın gerçek bir kopyası olarak tasarlandı. .

GERMANIA NOVA, 1908’de denize indirilen ‘Germania’ yelkenlisinin bir kopyasıdır. İspanya, Galiçya, Pontevedra’da bulunan Factoria Naval de Marin’de inşa edilmiştir. Motor veya jeneratör veya klima içermeyen Germanya’nın aksine, GERMANIA NOVA, kendi türünde bir kiralık yat için bu önemli özelliklerle donatıldı. Aslında GERMANIA NOVA, LY2 kapsamında tam kiralama sınıfına sahiptir. Dış güverteler ve yelken planı etkileyici.

Konaklama
Güverte altı iki ana bölgeden (misafirler ve mürettebat) oluşur. Mürettebat alanının tamamı önde yer alır ve ranza alanlarında 10 mürettebat, subaylar ve kaptan için iki kamara, bir mürettebat yemekhanesi, bir çamaşırhane ve bir mutfak barındırır.

Misafir alanı, bir master kabin ve 4 misafir kabini olmak üzere 5 kabinden oluşmaktadır. Tüm kabinler ebeveyn banyolu. Bir büyük salon konuk alanını tamamlar. Konuk alanını, gerekli tüm radyo ve navigasyon ekipmanı dahil olmak üzere bir köprü alanı tamamlar.

Boats Group